Case IH

Çağ Taşıt

Türk Traktör

Tarlanı Uydudan İzle!

Tarlam Cepte

İhtiyacınız olan her şey, tek çatı altında, her an yanınızda… Satış ve satış sonrasında hizmetlerde "mükemmeliyet merkezi" siz değerli çiftçilerimizi bekliyor.

Bize Ulaşın

4 silindirli bir motora sahip olan bu model ile yüksek performansı yakalayabilir, tasarladığımız dijital gösterge paneli, akü şalteri ve çok daha fazla özellik ile güven ve konforu bir arada bulabilirsiniz.
 

JX75E ile tanışın!

Yeni JXE50E model traktörle tanışın !

Ürün Tanıtımı

JXC Serisi Güç ve üstün özelliklerin harmanlanmış hali

Bilgi Al

JX Maxpro Serisi Maximum güç, profesyonel tercih !

Bilgi Al

Çağ Taşıt

Çağ Taşıt

Şirketimiz, faaliyetine 1960 yılında bir aile şirketi olarak başlamış olup; günümüzde 4 ilde yaklaşık 250 personel istihdam ederek otomotiv, traktör, un sanayi, entegre et sanayi ve sigorta aracılık hizmetleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bu yana; doğru yatırımlarla gelişerek, istihdam sayısını arttırmak ve bölgesine katma değer sağlamayı bir ilke haline getirmiş şirketimiz; 2008 yılında CASE IH  ailesine katılmış ve halen AKSARAY, KIRŞEHİR, NEVŞEHİR ve YOZGAT  illerinde satış, servis ve yedek parça ile her gün gelişen ve yenilenen CASE IH  markasının dinamizm ile müşterilere satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde en iyi ve en mükemmeli sunmak bilinciyle hareket etmektedir. Dürüstlüğü, çalışkanlığı ve müşteri memnuniyetini varoluş amacı saymış şirketimiz bulunduğu sektörlerde, kendi yöremizde her zaman ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olmuş, itibarını her şeyin üstünde tutarak sürekli kendini yenilemeyi ve geliştirmeyi başarmıştır. Otomotiv sektöründe vazgeçilmez bir ekol haline gelen, eğitim, yenilik ve müşteri odaklı çalışma konularında sektörün belirleyicisi olan CASE IH markasından edinmiş olduğumuz deneyim, tecrübe ve becerileri faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda uygulamaya çalışan şirketimiz; aşırı rekabetin yaşandığı bu ortamda müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini sağlayarak başarılı ve daimi olacağının farkında olarak hizmetlerine devam etmektedir. ÇağTaşıt olarak şirketimiz, Aksaray, Kırşehir, Nevşehir ve  Yozgat’ ta güler yüzlü personelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Çağ Taşıt

Boğazliyan-Şube
Yol Tarifi Al
Sorgun Şube
Yol Tarifi Al
Kirşehir Şube
Yol Tarifi Al
Nevşehir Şube
Yol Tarifi Al

İletişim Formu

Size hangi iletişim yönetemi ile ulaşmamızı tercih edersiniz?
Fiyat Listesi Traktör Ekipman Bize Ulaşın