Anasayfa / CaseIH Hakkında / Hakkımızda

Hakkımızda

Tarımda ileri düzeyde mekanizasyon uygulamalarında lider marka olan CASE IH, 160 yılı aşkın deneyimi, dünya genelinde 4.900'den fazla satış noktası ve göz alan özel kırmızı rengiyle dünya çiftçilerinin vazgeçilmez markasıdır.
Modern, verimli ve başarılı tarım uygulamaları için gerekli tüm araçları tek bir çatı altında çiftçilere sunarken diğer yandan, servis, yedek parça ve finansal imkanlarla da müşterilerini destekler.
Case IH ürün yelpazesi içinde yer alan başta traktör olmak üzere, pamuk toplama makinelerinden, kendi yürür ilaçlama makinelerine, biçerdöverden, balya makinelerine ve toprak işleme ekipmanlarına kadar farklı ürünleriyle tarımsal makineleşmenin etkin olarak kullanılması imkanını ülkemiz çiftçilerine sunmaktadır. 
2007 yılı Eylül ayından itibaren Koç Holding iştiraklerinden Türk Traktör tarafından Türkiye pazarında yer alan Case IH markası;daha fazlasını isteyenlere; sloganı ile tarımda mekanizasyon kullanan tüm çiftçiler, makine müteahhitleri, birlik ve kooperatifler için güvenilir bir güç olmuştur.
Dünya genelinde kaliteli, üretken, yenilikçi ve çevreci özellikleriyle tanınan Case IH ürünleri, den 600 beygire uzanan çok geniş bir güç yelpazesinde farklı ihtiyaçları karşılayabilecek teknolojik özelliklere sahip modern traktörleri ve ekipmanlarıyla Türkiye tarımının bu gününe ve geleceğine yön vermektedir.