Ana Sayfa / Basın Odası / Basın Bültenleri

RAKİPSİZ PERFORMANS İÇİN CASE IH MAXXUM SERİSİ

RAKİPSİZ PERFORMANS İÇİN CASE IH MAXXUM SERİSİ
Çok amaçlı ve ağır hizmet tipi traktörü olarak çiftçilerimiz tarafından en çok tercih edilen Maxxum serisi, yeniden tasarlanarak geleceğin tarım işletmelerinde çalışmak için uygun hale geldi. Case IH Maxxum serisi güçten ödün vermeden en son teknolojiyi sizlere sunuyor. Hissedebileceğiniz en yüksek performansı ve gücü sunarken eşsiz konfor, görüş açısı ve hareket kabiliyeti sağlıyor.
 
GÜÇLÜ ÜRETKENLİK
Standart olarak sunulan kabin süspansiyonu ve opsiyonel olan ön aks süspansiyonu, ön hidrolik ve kuyruk mili seçenekleri s ayesinde Case IH Maxxum serisi maksimum üretkenliği sağlıyor.

  
GÜÇ, HASSASİYET, PERFORMANS.
Her Maxxum traktörünün kalbinde endüstrinin en modern, en tutumlu ve en üretken motorları bulunuyor. Maxxum serisi tüm modellerde, sektörün en saygın motor üretim firmalarından olan FPT motor teknolojisi ile üretilen yüksek güç ve tork değerlerine sahip motorlar kullanılıyor. Dört silindirli 4,45 litre modeller ile altı silindirli 6.7 litre Maxxum 150 modellerinin tamamı Tier4B emisyon seviyesine, motorun performansı üzerinde hiç bir olumsuz etkisi olmayan HI-eSCR teknolojisi sayesinde ulaşıyor. Bu kabiliyetli motorlar, traktöre +34 beygir gücüne kadar ek güç üretir. Ek olarak tüm modellerde 210 litre yakıt tankı ve 32 litre AdBlue tankı bulunuyor.

ÇEŞİTLİ TRANSMİSYON SEÇENEKLERİ İLE; BASİT VEYA AKILLI!
Maxxum modelleri amacınıza uygun modeli seçebilmeniz için yarı otomatik ActiveDrive 4 (16x16 ve 17x16) ve sınırsız CVXDrive olmak üzere üç farklı tipte iki farklı transmisyon seçeneği sunuyor.
               
                                          
Maxxum traktörler Case IH’in üstün tasarım özelliklerine sahip. Maxxum modellerindeki ergonomik paneller ve Maxxum CVX modellerinde operatörün sağında yer alan Multicontroller kolu, transmisyon ile ilgili tüm fonksiyonlara kolayca ulaşma imkanı sunuyor. Maxxum CVX model traktörlerde standart olarak bulunan ECO CVT transmisyon sayesinde ise düşük devirlerde 40 km/s hıza ulaşılarak yakıt tüketimi azaltılıyor.

GÜÇLÜ VE EKONOMİK KUYRUK MİLİ
Toprak işleme, ilaçlama, biçme ve balyalama gibi işlemlerde kullanılan faklı ekipmanlar, farklı kuyruk mili güçlerine gereksinim duyarlar. Bu yüzden Maxxum traktörler üç farklı kuyruk mili hızı sunuyor. Arka kuyruk mili çalışmaları için 540, 540E ve 1.000 devir/dakika olmak üzere sunulan hızlar, zorlu görevler için kesintisiz güç sağlıyor.

GÜÇLÜ HİDROLİK YAPISI
Maxxum serisi 6.219 kg' a varan arka hidrolik kaldırma kapasitesi ile birlikte isteğe bağlı olarak sunulan ön hidrolik donanımı sayesinde 3.100 kg'lık kaldırma kapasitesi sağlıyor. Daha hassas çeki kontrolü sağlayan elektronik çeki kontrol sistemi tüm Maxxum modellerinde standart olarak sunuluyor. Ayrıca elektronik veya mekanik olarak kontrol edilebilen hidrolik güç çıkışları sayesinde her türlü ekipmana kolayca bağlantı gerçekleştiriliyor.
                 
 
 
MAXXUM ÇEKİŞ, MAXXUM GÜVENLİK
Mükemmel güç/ağırlık oranıyla, Maxxum traktörleri en üst düzeyde atiklik sunuyor. Kolay kontrol edilebilen gücü ile tanınan Maxxum traktörler, sizleri aynı rahatlıkta daha fazla güçle buluşturuyor. Üstün çekiş yeteneği sayesinde her koşulda önemli olan yol tutuşu, frenleme ve güvenlik konularında üstünlük sağlıyor. Maxxum modellerinde standart olan otomatik çiftçeker ve diferansiyel kilidi özellikleriyle ise operatörden kaynaklı oluşabilecek hataların önüne geçiliyor.

OPERATÖR KONFORU
Uzun ve zor bir günün ardından yorgun hissetmemeniz için tasarlanan eşsiz kabin dizaynı ve düşük ses seviyesi sayesinde, Maxxum serisi tüm gün boyunca konforlu ve verimli çalışmanızı sağlıyor.

MÜKEMMEL AYDINLATMA
Erken kalkıp yol almak tarımın olmazsa olmazı. Bu yüzden Maxxum serisi sizlere mükemmel bir aydınlatma gücü sağlıyor. Yeni ön çalışma lambaları ve gelişmiş tavan dizaynını barındıran 360-derece aydınlatma paketi ile çevrenizde ne olup bittiğini tam anlamıyla görebiliyorsunuz.